MERT HAKAN’IN CEZASI BELLİ OLDU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçeli futbolcu Mert Hakan Yandaş’a 1 maç men cezası verdi. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan meydana getirilen açıklamada, Kasımpaşa maçında rakibine yapmış olduğu müdahale sebebiyle oyundan atılan Mert Hakan Yandaş’a 1 resmi müsabakadan men ve tam olarak 4 bin 500 lira para cezası verildiği belirtildi. Mert Hakan Yandaş’ın bir sonraki maçta takımı Fenerbahçe’yi temsil edemeyecek.

Tedbirli olarak sevki sebebiyle MKE Ankaragücü maçında forma giyemeyen Mert Hakan Yandaş, 1 maç cezasını tamamladı. Mert Hakan, sarı-lacivertli takımın deplasmanda Demir Grup Sivasspor ile başına gelebilecek maçta forma giyebilecek.

DİRAR YOLCU

Fenerbahçe, dönem arası aktarma döneminde ekibine yeni oyuncular katarken birtakım aktörleri ile de yollarını ayırıyor. Medyada yer edinen haberlere göre, sürem başından bu yana kadroda yer alamayan Faslı oyuncu bugün sarı-lacivertli yöneticiler ile müzakere yapacak. Teknik direktör Erol Bulut’un kadroda düşünmediği 34 yaşındaki oyuncu, Erzurumspor ile ilke anlaşmasına vardı.

Dirar, Fenerbahçeli yöneticiler ile yapacağı müzakere hemen sonra bonservisini alırsa Erzurumspor ile 2,5 senelik anlaşmaya imza atacak. Tecrübeli futbolcu bonservisini alamaması niteliğinde ise sürem sonuna kadar Erzurumspor’da kiralık olarak vazife alacak.

-12’YE RAĞMEN TAM DESTEK

Süper Lig’de Demir Grup Sivasspor ile karşılaşacak Fenerbahçe, Sivas’a geldi. Özel uçakla kente ulaşan sarı – lacivertli kafileyi, Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’nda bir öbek yandaş karşıladı. Taraftarlar, eksi 12 derecelik soğuğa rağmen, aktörleri sadece bırakmadı. Sarı-lacivertli kafile, ondan sonra konaklayacağı otele geçti. Demir Grup Sivasspor ile Fenerbahçe arasındaki karşı karşıya gelme yarın saat 19.00’da Yeni 4 Eylül Stadı’nda oynanacak.

Cezası biten Mert Hakan Yandaş, teknik direktör Erol Bulut’un görev vermesi halinde karşılaşmada forma giyebilecek. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçeli futbolcu Mert Hakan Yandaş’a 1 maç men cezası verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan meydana getirilen açıklamada, Kasımpaşa maçında rakibine yapmış olduğu müdahale sebebiyle oyundan atılan Mert Hakan Yandaş’a 1 resmi müsabakadan men ve 4 bin 500 lira para cezası verildiği belirtildi. Tedbirli olarak sevki sebebiyle MKE Ankaragücü maçında forma giyemeyen Mert Hakan Yandaş, 1 maç cezasını tamamladı