MİLLİ TAKIM NORVEÇ’LE KARŞI KARŞIYA

A Milli takımımız Türkiye 2022 Dünya Kupası elemeleri kapsamında G Grubu’ndaki eleme maçlarını çıkıyor. Bu maçlar kapsamında ilk olarak Hollanda ile karşı karşıya gelen A Milli takımımız Türkiye o maçı kazandı.

Şimdiyse sıra Norveç maçında. Milli takımımız Türkiye 27 Mart Cumartesi günü ile karşı karşıya gelecek. Maç İspanya’nın Malaga kentinde oynanacak. Maçı yine her zamanki gibi canlı yayında kendi saatinde TRT 1 üzerinden izleyebilirsiniz.

Maç için disiplin ve özveri ile hazırlanan A Milli takımımız Türkiye maçı kazanarak 3 puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor. Norveç maçını da kazanırsa geriye bu ay oynayacağı Letonya maçı kalacak.

MİLLİ TAKIM MAÇA HAZIR

Şenol Güneş yönetimindeki milli takım hazırlıklarına başladık. Norveç maçında kazanarak ikinci maçını kazanmak isteyen milli takım Hollanda galibiyetinin ardında oldukça moralli.

İstanbul civarda bulunan Hasan Doğan milli takımlar Kamp eğitim tesisleri’nde yapılan antrenmanlarıyla maça hazırlanan milli takımımız özellikle taktik dar olan oyunlar ve şut çalışmaları yaparak hazırlıklarına her geçen gün daha da arttırıyorlar. İstanbul’daki bu Milli Takımlar Kamp Eğitim Tesisleri’nde yapılacak olan antrenmanların sonrasında Milli takımımız İspanya’nın Malaga kentine geçecek. Orada da son hazırlıklarını tamamlayacak olan A Milli takımımız Türkiye Norveç maçına hazır ve nazır olacak. Hollanda maçında oldukça başarılı bir performans sergileyen A Milli takımımız Türkiye tüm dünyada gündem oldu.

Hollanda’ya karşı dört gol atan ve bu dört golün üçünü Burak Yılmaz’ın attığı bir A Milli Türkiye takımımız gündür günde 2022 Dünya kupası elemeleri ne geliyor. Kendi grubundaki maçları kazanarak bir üst tura geçmek isteyen Türkiye bu maçları kayıpsız bir şekilde devam ettirmek istiyor.

MAÇI NEREDE VE SAAT KAÇTA

Norveç ve Türkiye maçı 27 Ocak Cumartesi günü saat 20:00’de İspanya’nın Malaga kentinde oynanacak. Maçı canlı olarak her zamanki gibi TRT bir ekranlarında izleyebilirsiniz. Aslında Norveç’in ev sahipliğinde oynanacak olan oyun COVID-19 önlemleri nedeniyle İspanya’da oynamaya karar verdi. O milli takımımız Türkiye İspanya’da geçerek oradaki statta da son hazırlıkları tamamlayarak rakibi Norveç’e hazır olacak 27 Mart Cumartesi günü galibiyetle evine dönmek istiyor.