Patrick Van Aanholt Son Dakika Transfer Haberi

Galatasaray’a bomba bir transfer geleceği haberi, tüm futbol camiası tarafından konuşuluyor. C. Palace ile sözleşmesi biten sol bek futbol oyuncusu Patrick Van Aanholt, yaz sezonu için yeni ev adresini aramaktaydı. Sözleşmesi biten 30 yaşındaki başarılı futbolcu, uzun zamandır yaz dönemi için transfer olacağı adresi belirlemeye çalışıyordu. Son dönemin popüler futbolcularından olan Van Aanholt, aynı zamanda 7 milyon Euro piyasa değerine sahip. Transfer haberi sonrası futbolcunun geçmişi de birçok futbol severin araştırma alanına girdi.

Aanholt’un Menajeri İstanbul’a Gelecek

Patrick Van Aanholt’un transfer haberi Galatasaray‘lı taraftarları heyecanlandırdı. 30 Ocak 2017’de 10 milyon 500 bin Euro değerinde bir para ödenerek Crystal Palace’a transferi gerçekleşmiş olan başarılı futbolcu Aanholt’un menajerinin İstanbul’a gelecek olması da çıkan haberleri doğrular nitelikte. Premier Lig’de geçtiğimiz sezonda 1 asisti bulunan ve 22 maçta forma giyen futbolcu son dönemin yıldızı parlayan futbolcuları arasına da girmiş bulunuyor.

Sunderland, Wigan, Crystal Palace, Chelsea, Leicester gibi kulüplerde oynayan ve geçmişi başarılar ile dolu olan başarılı futbolcunun kim olduğu da birçok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Aslen Hollandalı olan futbolcu daha çok İngiltere’de forma giymiştir. Futbolcu toplamda 381 maçta oynadı ve 32 asist, 33 gol başarısı bulunuyor. Van Aanholt’un menajerinin İstanbul’a gelecek olması ile transfer işlemlerinin konuşulacağı ve işlemin hızlandırılacağı düşünülüyor.

Yıldız Futbolcu Patrick Van Aanholt’un Bomba Transfer Haberi

Son dönemin yıldızı parlayan futbolcularından olan Van Aanholt, Hollandalı bir futbolcu. Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de aranılan isimlerden biri ve birçok takımın sahip olmayı düşündüğü futbolcular arasına girmeyi başardı. Cimbom, Aanholt’a imza attırmak için uzunca süredir uğraşıyordu ve sonunda yaklaşmış gibi görünüyor.

Deneyimli futbolcu, Avrupa takımları tarafından da ikna edilmeye çalışılıyordu. Aslan, önümüzdeki günlerde bunu başaracak gibi görünüyor. Aanholt’un menajeri İstanbul’a gelecek ve son transfer işlemleri konuşulacak, şu an için 2+1 yıllık sözleşme imzalanması düşünülüyor. Galatasaray’ın bu transfer için çok uğraşması, Sarı Kırmızılı taraftarların da olumlu düşünmesini sağladı.