Rıdvan Yılmaz Avrupa’ya Gitmek İstiyor

2001 doğumlu genç yetenek Rıdvan Yılmaz siyah beyazlı takımın sol beki, Başakşehir ve Fenerbahçe maçlarında sonra Kasımpaşa maçında da etkili bir performans sergileyen Rıdvan Yılmaz’ın Avrupa’ya gitmek istediği iddia edildi. Önceliğini Beşiktaş’ta gelişmeye verip sonrasında da kendi yolunu Avrupa’ya çevirmek istiyor.

“Önce Beşiktaş sonra Avrupa”

Dünkü karşılaşma sonrasında basın toplantısına katılan genç yetenek Rıdvan Yılmaz “Hayalim tabii ki burada oynayıp Avrupa’ya çıkmak ama daha erken.

Önce Beşiktaş’ta hakkını verip, sonra Avrupa’ya gitmek isterim” açıklamalarında bulundu. Avrupa’nın dışında A Milli Takım’ı kendisi için çok uzak bir hedef olmadığını belirten Yılmaz, Şenol Güneş zaten kendisini tanıdığını belirterek bu performans ile yakın bir zamanda Milli Takım’da yer alabileceğini belirtti.

Beşiktaş ile çıktığı son mücadelelerin hepsinde iyi bir performans gösteren 2001 doğumlu genç futbolcu Rıdvan Yılmaz adından söz ettirmeye başladı. Maç sonrası basın açıklamalarında Beşiktaş’ın hakkını verdikten sonra hayali Avrupa’ya gitmek gibi cümleler sarf etti.

Kasımpaşa Galibiyeti Sonrası Açıklama

Beşiktaş süper Lig’in 11. Hafta acıkış maçını Kasımpaşa ile birlikte yaptı. Kasımpaşa maçında 3-0 galibiyet alan siyah beyazlı takımda yer alan genç sol bek Rıdvan Yılmaz maç sonrasında katıldığı basın açıklamasında söz aldı.

Lig’deki son 3 maçını da üst üste kazanan Beşiktaş’ın bu galibiyet serisine devam etmek istediğini belirten futbolcu. “4’te 4 yapmak istiyoruz” dedi.

Hayalinin Beşiktaş sonrası Avrupa olduğunu belirten genç futbolcu A Milli Takım’ı neden olmasın diyerek pası Şenol Güneş’e attı. Son dönemlerdeki yükselen performansı ile adından çok söz ettirecek gibi görünen genç futbolcu Kasımpaşa galibiyeti sonrasında yaptığı açıklamalarda, Rıdvan Yılmaz “Bu seriyi devam ettirmek istiyoruz.

Alanya’yı da yenip 4’te 4 yapmak istiyoruz. Yarınlar inşallah güzel olur. Sergen Hoca zaten bana şans veriyor. Sakatlık olmazsa inşallah her şey güzel olacak.

Hayalim tabii ki Beşiktaş’ta oynayıp sonra Avrupa’ya çıkmak. Ama önce Beşiktaş’ta hakkını verip sonra Avrupa’ya gitmek isterim. A Milli Takım neden olmasın? Şenol Güneş beni zaten tanıyor. Burada iyi oynamaya devam edersem A Milli Takım’ı uzak bir hedef olarak görmüyorum” sözlerini kullandı