RİZESPOR DERBİYİ KAZANMAK İSTİYOR

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında Çaykur Rizespor takımı Karadeniz darbesinin ev sahipliği yapacak. Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısındaki Karadeniz derbisini kaydeden Çaykur Rizespor takımı bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da bu sefer darbeyi kazanmak istiyor. Maç için tüm özelliklerini tamamlayan Bülent Uygun öğrencileri maçı kazanarak sahadan ayrılacaklar.

Karadeniz derbisi bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da Çaykur Rizespor ev sahipliğinde görülecek. Çaykur dedi Stadyumu’nda oynanacak olan Karadeniz dergisinin hakemi ise Cüneyt Çakır olacak. Maç için beni tamamlayan her iki takımda bu maçı kazanarak 3 puan almak istiyor. Karşılaşmayı canlı olarak beIN Sports HD 1 üzerinden izleyebilirsiniz.

RİZESPOR’DA 5 OYUNCU SINIRDA

Tunay Torun, Yasin Meriah, Eric Sabo, Fernando Andrade ve Damjan Dokoviç ev sahibi takım Çaykur Rizespor’un kart sınırında olan oyuncuları arasında yer alır. Bu beş isim sarı kart sınırında yer aldıkları için Karadeniz derbisinde olası bir kart görmeleri durumunda gelecek hafta oynanacak olan Antalyaspor maçında forma giyemeyecekler.

Bülent Uygun öğrencileri Karadeniz derbisi için tüm hazırlıkları tamamladılar. Son olarak geçen hafta deplasmanda Göztepe karşısında mağlup olan Çaykur Rizespor takımı 35 puanla 13. sırada kaldılar. Hem puanların hem de sıralamalarını yükseltmek isteyen Çaykur Rizespor takımı hızlı bir şekilde alt sıralardan uzaklaşmak istiyor.

Son haftalara iyi değerlendirmek ve başarılı bir şekilde performanslarını sergilemek isteyen Bülent Uygun öğrencileri bundan sonraki maçları iyi bir şekilde değerlendirmek istiyorlar. Yeni bir seriyi başlamak isteyen Çaykur Rizespor takımı bu ilk seriyi Karadeniz derbisinde başlatmak için 90 dakikanın her saniyesinde sahada tüm performansını ortaya koyarak üç puan için ter dökecekler.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Çaykur Rizespor: Tarık, Talbi, Melnjak, Selim, Moroziuk, Baiano, Boldrin, Sabo, Djokovic, Samudio, Remy

Trabzonspor: Uğurcan, Hüseyin, Edgar, Hugo, Marlon, Berat, A. Parmak, Yunus, Bakasetas, Yusuf, Djaniny

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında Karadeniz derbisi oynanacak. Karadeniz derbisi bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da Çaykur Rizespor ev sahipliğinde görülecek. Çaykur dedi Stadyumu’nda oynanacak olan Karadeniz dergisinin hakemi ise Cüneyt Çakır olacak. Maç için beni tamamlayan her iki takımda bu maçı kazanarak 3 puan almak istiyor. Karşılaşmayı canlı olarak beIN Sports HD 1 üzerinden izleyebilirsiniz.