RİZESPOR’DA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI YOĞUNLAŞTI

Süper Toto Süper Lig’i 13. Sırada tamamlayan ve her ne kadar istediği bir son hafta performansı sergileyemese de Rizespor takımı başarılı bir sezon geçirdi. 28 Haziran’dan 19 Temmuz’a kadar Erzurum’da kampta olacak olan Çaykur Rizespor takımı gelecek sezona yoğun bir tempoda hazırlanacak.

Rizespor Bülent Uygun yönetiminde yeni sezonda da maça çıkmaya devam edecek. Bülent Uygun ile sözleşme tazeleyen Rizespor yönetimi bu durumdan oldukça memnun.

RİZESPOR’DAN FENER’E ÇALIM

Çaykur Rizespor takımı var olan oyuncularını Avrupa takımlarından oldukça talep var. Rizespor takımı hem var olan oyuncuları hakkında nasıl bir karar verecek hem de yeni transferler konusunda nasıl adımlar atılacak şimdiden merak ediliyor. Rizespor takımı Fenerbahçe’nin iki oyuncusuna göz dikmiş bir vaziyette. Mame Thiam ve Sinan Gümüş’ü radarına almak isteyen Çaykur Rizespor takımı bu iki oyuncuyu kendi takımına dahil edebilir.

Fenerbahçe’de çok fazla forma şansı bulamayan ve çok fazla maçlara çıkamayan bu iki isme teklif götürmeyi düşünen Çaykur Rizespor takımı bu ikisini kendi renklerine bağlamayı düşünüyor. Yaz transfer döneminde neler olacak ve Çaykur Rizespor takımı bu iki Fenerbahçeli oyuncu kendi renklerini bağlayacakmış şimdiden merak ediliyor. Yeşil mavi de Çaykur Rizespor takımı bu iki oyuncu transferi için Fenerbahçe ile görüşmeleri başlattı.

RİZESPOR’DA YENİ SÖZLEŞMELER AKTİF

Aynı zamanda Çaykur Rizespor takımı var olan kendi oyuncuları ile de yeni sözleşmeler ve sözleşme bitirmeleri de yapmaya başladı. Çaykur Rizespor takımı var olan oyuncuların da bir seçim yapmaya girdi. Performansı düşük ve takıma iyi gelmeyecek isimlerle yoluna devam etmek istemeyen Çaykur Rizespor takımı aynı zamanda takımındaki çok başarılı oyuncular için gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. Çaykur Rizespor takımı gelecek sezon için en iyi hali ile bir takım oluşturmak ve bu yarattığı takımla beraber rakiplerine korku salmak istiyor.

Gelecek sezon için şimdiden hazırlıklara başlayın Çaykur Rizespor takımı ağustos ayında başlayacak olan yeni Süper Lig için en iyi hali ile maçları başlamak ve bu en iyi haliyle sezonu başarılı bir şekilde tamamlamak istiyor.