SAMSUNSPOR VE ALTINORDU PLAY-OFF’TA KARŞI KARŞIYA

Spor Toto birinci Ligi play-off mücadeleleri oldukça heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Bu akşam ikinci maçlar oynanacak. İlk maçlar geçtiğimiz günlerde oynandı Samsunspor Altınordu arasındaki karşılaşma 3-2 Altın Ordu’nun kazanması ile sonuçlandı. Bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21:00’de Samsunspor ev sahipliğinde ikinci maç oynanacak. Karşılaşmanın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu olacak.

SAMSUNSPOR’DA SON DURUM

Karadeniz temsilcilerinden birisi olan Samsunspor on yıllık Süper Lig özlemine son vermek istiyor. Altınordu karşısında oynadığı ilk maçı kaybeden Samsunspor deplasmanda aldığı mağlûbiyeti kendi evinde unutturmak istiyor. Kendi evinde, kendi sahasında maçı kazanmak isteyen Samsunspor tüm hazırlıklarını tamamladı. Ertuğrul Sağlam ve öğrencileri kendilerine güveniyorlar ve bu maçı kazanmak istiyorlar. Samsunspor sezonu üçüncü sırada 70 puanla tamamladı. Süper lige direkt olarak çıkan Adana Demirspor ve Giresunspor ile aynı puana sahip olan Samsunspor averaj farkından dolayı lige direkt olarak çıkamadı. Play-offlarda en iyi performansı sergileyerek lige çıkmak isteyen Samsunspor rakibini yenmek istiyor.

Rövanş için sahaya çıkacak olan Samsunspor rakibini yenerek finale adını yazdırmak istiyor. Finale çıkmak isteyen Ertuğrul sağlam ve öğrencileri rakibine izin vermeye niyetli değiller. İlk karşılaşmada rakiplerine karşı malik olan Samsunspor ikinci karşılaşmada mağlubiyet almak istemiyorlar.

ALTINORDU’DA SON DURUM

İzmir temsilcisi Altınordu kendi evinde, kendi sahasında play-off karşılaşmalarının ilkinde rakibi Samsunspor yendi. İkinci maçta da rakibini yenerek finale adını yazdırmak isteyen İzmir temsilcisi Altınordu deplasmanda oynayacağı maça tüm hazırlıklarını tamamladı. 51 yıllık Süper Lig özlemiyle yanıp tutuşan Altınordu bu özlemi gidermek istiyor. Altınordu en iyi şekilde performansını sergileyerek 90 dakikanın sonunda adını finale yazdırmak istiyor.

MAÇIN DETAYLARI

Spor Toto birinci Ligi play-off mücadelelerinde final öncesindeki son adım bu akşam oynanacak. Bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21:00’de Samsunspor ve altın orada ikinci maça çıkacak. İkinci maç Samsunspor’un ev sahipliğinde yeni 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak. İlk maçı Altınordu kazandı. Samsunspor ikinci maçı kazanmak isterken Altınordu da rakibine izin vermeden adını finale yazdırmak istiyor. Karşılaşmanın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu olacak. Maçı canlı olarak her zamanki gibi kendi saatinde TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.