Sergen Yalçın’ın Beşiktaş İçin Hayalleri Büyük

Beşiktaş için bugün çok önemli bir kongre gerçekleşecek. Kongre sırasında önemli kararlar alınacak. Transfer sürecinin de netlik kazanacağı kongrede Sergen Yalçın ayrıca sözleşme imzalayacak. Yönetimin de bizzat katılacağı kongrede konuşulacak olan en önemli konu Beşiktaş için gerçekleştirilecek olan transferler olacak.

Edinilen bilgilere göre Sergen Yalçın Beşiktaş için büyük düşünüyor. Öncelikle hedefi erken transferler ile takımını bir an önce çalıştırmak olan Sergen Yalçın taleplerini yönetime iletti. Taleplerinin olumlu karşılaştığı basına yansıyan bilgiler arasında yer alıyor.

Geçen sezon Beşiktaş’ta yaşanan sakatlıklar dolayısı ile kadro sıkıntısı yaşayan Sergen Yalçın bu sezon da aynı şeyi yaşamak istemiyor. Bu yüzden yönetimden en az 7 transfer yapılmasını isteyen Sergen Yalçın takımı baştan revize etmek istiyor.

Beşiktaş’ı Süper Lig dışında Şampiyonlar Ligi için de hazırlayan Sergen hocanın taleplerinin bir an önce karşılaşması bekleniyor. Ne kadar kısa süre içinde transferler gerçekleştirilirse Sergen hoca takımı o derece iyi hazırlayabilir.

Sergen Yalçın’ın Taleplerin Detayları

Sergen hocanın yönetimden ilk olarak yapılmasını istediği şey 7 transfer oldu. 7 transferin de ilk 11 için yapılmasını istiyor. İlk 11 dışında ayrıca yedek kulübesinin de transferler ile zenginleştirilmesi gerektiğini aktaran Sergen Yalçın takımını yeni sezona bir an önce hazır hale getirmek istiyor.

İlk 11’e gerçekleştirilecek olan transferlerin ayrıca hemen olmasını isteyen Sergen Yalçın’ın kaybedecek zamanı bulunmuyor. Transferlerde geç kalmak istemeyen siyah beyazlı yönetim de Sergen Yalçın’ın taleplerine uygun şekilde transfer sürecini hızlandırmak istiyor.

İddialara göre Sergen Yalçın transferlerin bir an önce gerçekleşmesi için bütçe bulmak gerekirse takımdaki oyuncuların satılabileceği sinyalini de verdi. Önemli olan takım oyunu bilinci ile yaklaşan Sergen hoca yeni sezonda hem Süper Lig’de hem de Şampiyonlar Lig’inde büyük başarılar yakalamak istiyor.

Beşiktaş Türk Yıldızların da Peşine Düştü

Süper Toto Süper Lig için takımlardaki Türk oyuncu sayısı önem taşıyor. Bu yüzden takımına Türk yıldızları da eklemek isteyen siyah beyazlı yönetim Türk yıldızları takıma kazandırabilmek için de planlar yapmaya başladı. Sergen hocanın da yönlendirmesi ile Türk oyuncular için liste hazırlayan yönetim bir an önce görüşmelere başlamak istiyor.