SİVASSPOR’DA RIZA ÇALIMBAY’A 1 YIL DAHA

Demir grup Sivasspor teknik direktörü rıza Çalımbay ile bir yıllık daha sözleşme imzaladı. Geçtiğimiz sezonun çok başarılı bir şekilde tamamlayan Sivasspor takımı yenilmezlik serisinde hem kendi kulüp tarihinin rekorunu kırdı hem de rakiplerine karşı büyük bir korku ögesi oluşturdu.

Başarılı takımı Sivasspor başarılı teknik direktörü ile bir yıl daha devam edecek. Sivasspor yönetimi rıza Çalımbay ile bir yıllık daha sözleşme imzaladı. Başarılı teknik direktör rıza Çalımbay yönetimindeki Sivasspor geçtiğimiz sezon adeta farkını koyarak sezonu tamamladı. Bu sezon da hedefi yine aynı şekilde başarılı olmak ve rakiplerine karşı fark yaratmak isteyen Sivasspor takımı haziran Ayının sonunda kampa girecek.

RIZA ÇALIMBAY VE SİVASSPOR

Başarılı teknik direktör Rıza Çalımbay geçtiğimiz sezon Sivasspor ile beraber başarılı bir sezon geçirdi. Sivasspor yöneten rıza Çalımbay hem öğrencilerine çok fazla güvendi hem de onların performanslarını inandığı için özellikle sezonun ortasından itibaren yakaladıkları yenilmezlik serüvenini sezonun sonuna kadar devam ettirdiler.

Sadece Sivasspor takımı Avrupa kupalarında istediği başarıyı elde edemedi. Avrupa kupaları maçları öncesi çok fazla sağlık sorunları nedeniyle oyuncu eksikliği yaşayan Sivasspor takımı gelecek sezon aynı sorunları yaşamak istemiyor. Avrupa kupalarında istediği performansı sergilemeyen Sivasspor takımı gelecek sezon en iyi şekilde ülkemizi Avrupa kupalarında temsil etmek istiyor. Rıza Çalımbay yönetimindeki Demir Grup Sivasspor sezonu beşinci sırada ve 65 puanla tamamladı.

Oldukça başarılı bir konumda ve başarılı bir puanda sezonu tamamlayan Sivasspor takımı gelecek sezon daha da başarılı olmak için en iyi performansını ilk maçtan itibaren sergilemek istiyor.

SİVASSPOR’DA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI

Sivasspor takımı yeni sezon için hazırlıklara başladı. Demir grup Sivasspor yeni sezon öncesinde bazı transferler konusunda atağa geçti

Yacine Bourhane ise Sivasspor’un bir yeni transfer gözdesi. Bu oyuncu Fransa ikinci Lig’de performansını sergiliyor. Başarılı bir performans sergileyen bu genç isim Sivasspor’un transferdeki yeni aradığı isim. Hızlı bir şekilde görüşmelere başlayan Sivasspor takımı bu oyuncuyu kendi renkleri ile görmek istiyor.

Bir diğer transfer gündemi ise Portekizli oyuncu Eder. Eder hem Sivasspor’un hem de Antalyaspor’un gözde transfer gündeminden birisi. Bu iki oyuncu için harika süper lig takımı da transfer sürecine başlamış durumda. Fakat transfer sürecinde Sivasspor bir adım daha önde.