STEFEAN MİLLİ TAKIMLA İLK MAÇINA ÇIKIYOR

Dünya Kupası elemleri kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye milli takımı yeni teknik hocaları Stefan      Kuntz ile ilk maçına çıkıyor. Milli takım Türkiye bu akşam, 8 Ekim Cuma akşamı saat 21.45’te Norveç milli takım ile karşı karşıya gelecek.

Rakibini yenmek için elinden geleni yapacak olan milli takım maçı kazanmak istiyor. Norveç ile oynanan ilk maçta 3-0’lık galibiyetle sahadan ayrılan Milli takım Türkiye yeni hocaları ile beraber de bu galibiyeti elde etmek istiyorlar.

MİLLİ TAKIM YENİ HOCALARI İLE İLK SINAVDA

Türkiye ve Norveç maçı bu akşam, 8 Ekim Cuma akşamı saat 21.45’te oynanacak ve Stefan Kuntz’un milli takım ile ilk sınavı olacak. Oyuncuları ile beraber hazırlanan Stefan hiçbir şeyin henüz bitmediğini ve takımın enerjisine inandığını söyledi.

Bu akşam Norveç maçı Türkiye milli takımı için oldukça önemli bir maç. Maçı kazanmak isteyen Milli takım Türkiye taraftarların enerjisi ile beraber bu maçı ilk maçta olduğu gibi keskin bir skorla kazanmak için sahaya çıkacak.

EURO 2020 performansı, son Dünya Kupası elemlerindeki performansları ile hem Türkiye milli takımı hem de teknik direktör Şenol Güneş eleştirilere tutulmuştu. Bu başarısızlıkların sonucu olarak da Şenol Güneş görevden alındı ve onun yerine Alman ekolünden Stefan Kuntz geldi.

Yeni teknik direktör ile beraber Türkiye milli takımı nasıl bir performans sergileyecek nasıl bir sonuç alınacak çok merak ediliyor.

MAÇIN İLK 11’İ

Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı, Sinan Bolat, Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, Ozan Tufan, Berat Özdemir, Caner Erkin, Zeki Çelik, Kaan Ayhan, Merih Demiral

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Türkiye ve Norveç Dünya Kupası eleme maçı bu akşam, 8 Ekim Cuma akşamı saat 21.45’te ülkemizin ev sahipliğinde Ülker Stadı’nda oynanacak. Maçı kazanmak için sahaya çıkacak olan Türkiye milli takımı taraftarların gücü ve enerjisi ile bu maçı kazanarak evlerinden galibiyet elde etmek istiyorlar.

Norveç milli takımı ile oynadıkları ilk maçı 3-0 kazanan Türkiye milli takımı aynı performansı sergilemek istiyorlar. Geçmişin üzerini kapatmak isteyen milli takım Türkiye Norveç maçında mutlak galibiyet arayacak.