Strasbourg Sahasında 1 Puana Razı Oldu

Fransa Ligue 1’in 3. Haftasında Strasbourg, 22 Ağustos Pazar günü kendi sahasında Troyes’u konuk etti. İki takım arasındaki bu mücadele karşılıklı atılan goller ile 1 – 1 berabere sona erdi. Ev sahib iStrasbourg’un golünü Thomasson atarken; konuk ekip Troyes’un golünü ise Toughar attı.

Strasbourg ve Troyes Maçında Yaşananlar, Kadrolar

İki takım arasındaki bu mücadelede ev sahibi Strasbourg, rakibi Troyes karşısında Matz Sels, Karol Fila, Lucas Perrin, Dimitri Lienard, Anthony Caci, Ibrahima Sissoko, Adrien Thomasson, Sanjin Prcic, Jean Ricner Bellegarde, Kevin Gameiro ve Ludovic Ajorque 11’i ile maça başladı.

Öte yandan konuk ekip Troyes ise rakibi Strasbourg karşısında Gauheir Gallon, Jimmy Giraudon, Yoann Salmier, Qualid El Hajjam, Giulian Biancone, N’Guessan Rominigue Kouam, Florian Tardieu, Dylan Chambost, Renaud Ripart, Mama Samba Balde ve Yoann Touzghar 11’i ile sahaya çıktı. Maçın 19. Dakikasında konuk ekip Troyes, N’Guessan’ın asistinde Yoann Touzghar’ın attığı gol ile karşılaşmada skoru 1 – 0 yaptı. Mücadelenin ilk yarısı 1 – 0 sona erdi.

Maçın 77. Dakikasında ev sahibi Strasbourg, Adrien Thomasson’un attığı gol ile karşılaşmada durumu 1 – 1 yaptı. Mücadelenin kalan dakikalarında başka gol olmayınca Strasbourg, kendi evinde konuk ettiği Troyes ile 1 – 1 berabere kaldı. Öte yandan iki takım arasındaki bu mücadelede ev sahibi Strasbourg’da Fila, Perrin ve Waris; konuk ekip Troyes’ta Biancone maçın hakemi tarafından sarı kart gören futbolcular oldular.

Ayrıca ev sahibi Strasbourg’da Waris ve Diallo; konuk ekip Troyes’ta Azamoum, Lumeka, Domingues, Chadli ve Kukharevych oyuna sonradan dahil olan futbolcular oldular.

Takımların Puan Durumu ve Maç Programı

Fransa Ligue 1’in 3. Haftasında Strasbourg, kendi sahasında konuk ettiği Troyes ile 1 – 1 berabere kaldı. Bu sonuç ile beraber hem ev sahibi Strasbourg hem de konuk ekip Troyes, Ligue 1’in üçüncü haftasında 1’er puanı paylaştılar. Öte yandan Strasbourg, gelecek hafta Fransa Ligue 1’in dördüncü haftasında kendi evinde Brest’i konuk edecek. Troyes ise gelecek hafta Ligue 1’in dördüncü haftasında kendi evinde Monaco’yu konuk edecek.