Süper Lig’de Ekiplerinde Transfer Gündemi Çok Sıcak

Süper Lig’de yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala birçok kulüp takımlarını güçlendirebilmek için kolları sıvamış durumdalar.  Özellikle Süper Lig’de 3 büyüklerin birçok oyuncuyu   kadrosuna katmış  olup teknik aletlerinin isteği doğrultusunda  kadrosunda eksik olan bölgele Için transferi hızlandırmış durumdalar.

Sarı Kırmızılı  Kulübe Portekiz’den Müjdeli Haber

Galatasaray yönetimi gedson Fernandes’in transferini bitirmek için tüm şartlarını zorlayan yönetim Portekiz Kulübü Benfica’ya oyuncu bonservis bedeli ile kiralama  teklifinde bulmuşlardı. Gel oyuncunun bonservisi için Kulübü Benfica’ya 8 milyon avro + 2 milyon avro kiralama bedeli ile 10 milyon avroluk teklifi değerlendiren  kulüp oyuncunun transferi için yeşil ışık yaktı. Galatasaray yönetiminin oyuncunun yüksek bonservis bedelini birkaç yılda taksitler halinde ödemek şartıyla oyuncuyu kadrosuna katmaya çok yakın.

Galatasaray’da Uruguay’lı Oyuncu İçin Muslera Devrede

Sarı-kırmızılı yönetim sağ kanat için sezon başından bu yana aradığı Oyuncu Uruguaylı buldu. Transferde bonservis bedeli düşük ve en çok oyuncular ay önemi yönetim Yaşındaki Brian Ocampo için kaptan Muslera’ dan yardım alan yönetim Genç oyuncu için 2 Milyon Euro transfer bütçesi belirledi.

Beşiktaş’ta  Adem Ljajic Gönderilecekler Listesinde

Siyah-beyazlı ekibin 29 yaşındaki Sırp futbolcusu  Adem Ljajic için gelecek teklifleri değerlendirecek.  oyuncunun geçen sezon ki metal problemleri nedeniyle tam verim alamayan siyah-beyazlılar Oyuncuya teklif gelmesi halinde satılacak. Oyuncunun hızlı kaldı 3.7 milyon avroluk ücretinden de Kurtulmak istiyor. Adem Ljajic için İtalyan ekibi Bologna’’nın transfer teklifi ettiği  özellikle Türk teknik direktör mihayloviç in Sırp oyuncu kadrosunda görmek istemesi ile Beşiktaş’ın kapısını  çalan  italyan ekibi  oyuncu satın alma opsiyonu ile kiralama teklifinde bulundu. Sırp oyuncu için gelen tekliflere olumsuz bakması halinde Kadro dışı bırakılarak lisansını askıya alacak.

Beşiktaş Yönetiminden Stoper Takviyesi Geliyor

Beşiktaş’ta  bir diğer transfer gündemi ise Stefano Denswil. Savunma bölgesine yapılacak olan takviye için Beşiktaş maçını bu transferi bitirmek oldukça yakın. Siyah-beyazlı ekip İtalyan ekibinde oynayan oyuncu için Sırp  oyuncusu  Adem Ljajic hile takas etmesi de söz konusu. Stefano Denswil Özellikle fiziksel olarak oldukça kuvvetli ve atletizm kuvvetli bir oyuncu olarak Beşiktaş’ın savunmada ki garanti  isimlerinden birisi olacaktır.