TFF 1. LİG EKİBİ GÖZTEPE MESSAOUDİ TRANSFERİNDE VİZE ENGELİ ÇIKTI

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan sarı kırmızılı takım Göztepe, çalışmalarını 21 Temmuz kadar İzmir’de sürdürdükten sonra İtalya’da kampa girdiler.

Bu sezon süper ligin kapısından dönene sarı kırmızılı İzmir ekibi Göztepe 2023 / 2024 sezonu için ilk kampı Adnan Süvari Tesisleri’nde toplanan sarı kırmızılı futbolcuların sonrasında İtalya’ da kampa girdiler.

İzmir ekibi sarı kırmızılı takım Göztepe yeni sezon hazırlıklarına 21 Temmuz Cuma gününe kadar İzmir’de devamını getirdikten sonra Göztepe, 22 Temmuz Cumartesi gününden itibaren İtalya’ da Trentino – Alto Adige bölgesinde kampı tamamlayıp geri döndüler.

İtalya’ da ki çalışmalarını 2 Ağustos Çarşamba günü tamamlayacak olan sarı kırmızılı ekip, bu tarihten sonra hazırlıklarını İzmir’de sürdürecekler.

Sarı kırmızılı takım İtalya da yapacakları kamp sürecin de de hazırlık maçları ile de yeni sezona güçlü girmek için çalışmalarına devam ediyorlar.

Yeni sezon öncesi İtalya kampını tamamlayarak İzmir dönen sarı kırmızılı takım Göztepe, transferde sarı lacivertli takım Fenerbahçe den tekrar kiralamak istediği stoper Emir Ortakaya transferinden vaz geçtikten sonra 25 yaşındaki Cezayirli kanat oyuncusu Billal Messaoudi transferinde de vize engeli çıktı.

İzmir ekibi sarı kırmızılı takım Göztepe, Belçika’nın Kortrijk takımından transferi için anlaşmaya vardığı 25 yaşındaki Cezayirli kanat oyuncusu Billal Messaoudi vize engeline takılan oyuncunun transferine izin çıkmadı.

25 yaşındaki Cezayirli kanat oyuncusu Billal Messaoudi sağlık kontrolünden geçip sözleşme imzalayarak takıma katılmak için Belçika’dan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gelen oyuncu vizesindeki problem nedeniyle ülkeye giriş yapamadı.

Gümrükte bekletilen 25 yaşındaki Cezayirli kanat oyuncusu Billal Messaoudi deport edilerek Belçika’ya geri gönderildi. Cezayirli futbolcunun vize sıkıntısını çözerek dönmesi bekleniyor.

MESSAOUDI’NİN GEÇEN SEZON PERFORMANSI NASIL?

İzmir ekibi sarı kırmızılı takım Göztepe, Belçika’nın Kortrijk takımından transferi için anlaşmaya vardığı 25 yaşındaki Cezayirli kanat oyuncusu Billal Messaoudi transferi talihsiz bir şekil de sonuçlanamadı.

Transferi için anlaşmaya varılan 25 yaşındaki Cezayirli kanat oyuncusu Billal Messaoudi vize problemi nedeni ile Türkiye ‘ ye giriş yapamadı.

Gümrükte bekletilen Messaoudi deport edilerek Belçika’ya geri gönderilse de evrak işlerini tamamladıktan sonra yeniden İzmir de olması bekleniyor.

25 yaşındaki Cezayirli kanat oyuncusu Billal Messaoudi geçen sezonu Belçika ekibi olan KV Kortjik formasıyla geçirdi.

Cezayirli kanat oyuncusu Belçika ekibi olan KV Kortjik formasıyla lig ve kupa maçları dahil toplam 33 maça çıkan oyuncu 3 gol ve 1 asistlik performans sergileyerek takımına destek olmuştu.

Transfer döneminde Tarkan, Ali Dere, Taha, Ogün, Kubilay, Diallo, Lis ve Diouf’u kadrosuna dahil eden İzmir ekibi sarı kırmızılı takım Göztepe yeni sezon da Billal Messaoudi ile beraber hücum hattını güçlendirerek 1. Lig de iddialı bir yer de sezonu tamamlamak süper lige çıkmak istiyorlar.