Tff 1. Lig’de 31. Hafta İlk Günün Maçları Ve Sonuçları

Spor Toto 1. Lig’de 31. Haftasında ilk günü maçlarında büyük sürprizler yaşanırken gollü bir gün oldu. Haftanın açılış maçında 3 karşılaşma ile başladı. Açılış maçı İstanbul ‘ da Tuzlaspor ile alt sıralardan kurtulma isteyen Denizlispor arasında oynandı.

Tuzlaspor rakibini 3 – 0’ lık net bir skor ile mağlup ederken Denizlispor için de Spor Toto 1. Lig’de son günleri diye biliriz.

Haftanın diğer iki maçında ise Boluspor kendi sahasında konuk ettiği Bodrumspor ‘u ilk yarısını 1 – 0 öne tamamladıkları karşılaşmada Bodrumspor’ a 4 – 1 ‘ lik skor ile mağlup olarak haftayı tamamladılar.

Spor Toto 1. Lig’de 31. Haftasında sonucu en çok merak edilen karşılaşma İzmir’ de oynanırken sonucu da sürpriz oldu.

Lider Samsunspor konuk olduğu Göztepe deplasmanın dan 1 – 0’ lık skor ile mağlup olarak ayrılarak şampiyonluk yolunda yara alırken, üst süte 20 maçlık galibiyet serisi de İzmir’ de Göztepe deplasmanın da son bulmuş oldu.

Tulzaspor Rahat Galibiyeti İle Denizlispor’u Geçti

Spor Toto 1. Lig’in 31. Haftasının açılış maçında Tuzlaspor kendi sahasında 15 Temmuz Stadı’nda yeşil siyahlı takım Denizlispor’ u 3 – 0 ‘ lık net skor ile mağlup ederek alt sıralardan uzaklaşırken aynı şeyi Denizlispor için söyleyemeyiz

Karşılaşma sonun da ev sahibi takım Tuzlaspor Spor Toto 1. Lig’ de puanını 34’ e yükseltirken 12. Sıraya yükselirken, düşme hattında yer alan Denizlispor ise 17 puanda kalırken Spor Toto 1. Lig’ de ki son günlerini geçiriyorlar.

Denizlispor aldıkları bu mağlubiyet sonrasında Spor Toto 1. Lig’ de küme de kalma şansları bu oyunları ile ve bulundukları konum nedeni ile çok zor. Spor Toto 1. Lig’ de 18. Sırada yer alan Denizlispor geride kalan karşılaşmalarına bakıldığında küme de kalma şansı zor olan takım gelecek sezon büyük sürpriz olmaması halinde 2 .lig de mücadele edecekler.

Bodrumspor ‘da Gökdeniz Bayrakdar Rüzgarı

Spor Toto 1. Lig’in 31. Haftasın Bodrumspor konuk oldukları Boluspor deplasmanın dan 21 yaşındaki genç oyuncu Gökdeniz Bayrakdar ‘ın etkili performansı ile 3 puan ile ayrıldılar.

İlk yarısını 1 – 0 geride tamamladıkları mücadele de ikinci yarıda konsantre bir şekil de sahaya çıkan Bodrumspor iyi bir dönüş sağlayarak 21 yaşındaki genç oyuncu Gökdeniz Bayrakdar ‘ın attığı 3 gol ile yıldızlaştığı gece de kendilerini yeniden play – off hattına atmış oldular.

Samsunspor’un Yenilmezlik Serisi İzmir’de Sona Erdi

Samsunspor’ un İzmir’de Göztepe’ye 1 – 0’ lık skor ile kaybetmesinin ardından Spor Toto 1. Lig’deki 20 maçlık yenilmezlik serisi son buldu.

Samsunspor liderliğini sürdürdüğü haftada şampiyonluk yolunda tökezlerken, Göztepe ise play – off şanslarına bir adım daha yaklaştılar.