THY Euroleague Fenerbahçe Beko Maç Sonuçları

Fenerbahçe Beko ve Unıcs Kazan maç sonucu belirlendi. Çekişmeli, zorlu ve bir hayli taraftarları heyecanlandırmasıyla sıkı bir maç günü oldu. THY Euroleague Fenerbahçe Beko 80 – 41 Unıcs Kazan maç sonucu 4. hafta maçında heyecanlı anlar yaşandı. Fenerbahçe Beko, Unıcs Kazan’ı 80 – 41 sonucu ile mağlup etti.

Puan durumu her maçta olduğu gibi bazı taraftarları üzse de bazılarını baya sevindirdi.

Fenerbahçe Beko, THY Euroleague’de çift maç haftasını başarılı bir şekilde bitirdi ve hayranlarını sevindirdi. Çift maç haftasını galibiyet ile bitiren Fenerbahçe Beko’nun konuk ettiği Unıcs Kazan yenilgiye uğradı.

Salı günü olan maçta Almanya’da ALBA Berlin’e mağlup olan Fenerbahçe sıkı bir maç yoğunluğundan geçti ve epey yoruldu. Sarı Lacivertliler Lig sezonu 4. haftada takım hayranlarını merakta bıraktı. Unıcs Kazan maçı merak edilen bir maçtı. Fenerbahçe konuk ettiği Unıcs Kazan’ı 80 – 41 sonucu ile mağlup etti.

Fenerbahçe ve Rakipleri

Fenerbahçe birçok maç ile farklı sonuçlar elde ederek sezonu kapattı. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’ndaki karşılaşmasına Sarı Lacivertliler baya etkili bir şekilde başlamışlardı. İlk çeyrekte 21 – 8 ve devre sonunda ise 44 – 22 sonucu ile maç sonucunda öne geçti ve günü noktalamış oldu.

Üçüncü çeyrek de ise rakibine karşı iyi bir savunma gerçekleştiren Aleksandar Djordjevic’in ekibini iyi olarak izledik.

Fenerbahçe Beko ve Unıcs Kazan karşılaşmasında büyük bir çekişme yaşandı. Aleksandar Djordjevic’in ekibi farkı 30 sayı miktarına kadar çıkarttı ve son dakikalara doğru heyecan kat be kat arttı. Potalarında sadece beş sayı görebilen Sarı lacivertliler, son dakikaya kadar özellikle de son 10 dakika zamanında üstünlük ile girerek sonucu 61 – 27’ye çıkardı. Karşılaşma son periyoda girince de Fenerbahçe Beko, rakibe fark attı ve 80 – 41 ile günü tamamladı, skorunu tarihine ekledi.

Fenerbahçe Beko’nun Skorları

Fenerbahçe Beko Marial Shayok 17, Nando De Colo 13, Devin Booker 16 sayı ile oynadı. Konuk takımlarda ise Lorenzo Brown 8 sayı ve Isaiah Canaan 10 sayıya çıkarttı. Fenerbahçe Beko başarılı performansı ile taraftarlarını sevindirmeyi ve onlara güzel bir maç günü yaşatmayı başardı.

Başarılarına başarı katan takımın bir sonraki maç başarılarını merakla taraftarlar bekliyor.