TRABZONSPOR BERABERLİĞE ABONE

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında haftayı beraberlikle kapatan Trabzonspor takımı bir puan alarak sahadan ayrıldı. Karadeniz derbisine çıkan Trabzonspor takımı rakibi Çaykur Rizespor karşısında istediği performansı sergileyemedi için beraberlik sonucunu aldı. Abdullah Avcı ve öğrencileri bu beraberlik sonucu ile 58 puanla çıktılar ve dördüncü sıradaki yerini korudu.

TRABZONSPOR’DA DÜŞÜŞ DÖNEMİ

Bordo mavili Trabzonspor takımı son haftalarda istediği başarıyı elde edemediği için büyük bir düşüşe geçti. Galibiyet sonucundan çok beraberlik sonuncu alan ve sahadan hep iki puan eksik bir şekilde ayrılan Trabzonspor takımı istediği puan ve sıralama da değil. Trabzonspor’un hedefi süper toto süper ligi ilk üç takım içerisinde tamamlamak.

Şu an ilk üç takımın içerisinde değil dördüncü sırada yer alan Trabzonspor’un hedefi kalan haftalara galibiyetle tamamlamak. Abdullah Avcı ve öğrencileri Spor Toto Süper Lig oldukça iyi bir başlangıç yapıp başarılarına başarı eklemişken son haftalarda yaşanılan bu düşüş dönemine hem takım hem de teknik direktör anlam veremiyor.

Kalan haftalar iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen ve galibiyetlerini arttırmak isteyen Trabzonspor takımı Karadeniz derbisinden aldığı beraberlik sonucu ile gelecek haftaları daha iyi değerlendirmek ve performansını ona göre iyileştirmek istiyor.

Trabzonspor takımız süper toto Süper Lig’de çıktı Son üç maçında beraberlik sonucu ile sahadan ayrıldı. Karadeniz derbisinde Çaykur Rizespor karşısında Trabzonspor 86. dakikada on kişi kalarak maça devam etti. Trabzonsporlu oyuncu Vitor Hugo 86. dakikada ikinci kez sarı kart gördüğü için sarı kartları kırmızı karta döndü ve maçtan cezalı olarak atıldı. Trabzonspor takımı 2018 2019 sezonundan sonra ilk kez bu kadar üst üste beraberlik sonucu ile sahadan ayrıldı.

TRABZONSPOR’DA KALAN HAFTALAR

Süper toto süper Lig’in 35. haftasında Trabzonspor takımı Hatayspor ile karşı karşıya gelirken 36. haftada da Galatasaray ile derbide karşı karşıya gelecek. Trabzonspor takımı son iki zorlu maçını iyi bir şekilde tamamlayarak kalan diğer haftaları da rahatlıkla geçirmek istiyor. Gelecek hafta oynanacak olan iki maçına da başarılı bir şekilde hazırlanacak olan Trabzonspor takımı amaçlardan galibiyeti gözleyerek ayrılmak istiyor.