TRABZONSPOR’DA ABDÜLKADRİ ÖMÜR PARLIYOR

Süper lig de 12. Haftası geride kalırken bordo mavili takım Trabzonspor yenilgisiz olarak süper lig’ in30 puan ile zirvesinde yer alıyorlar.

Bordo mavili takım süper lig de yoluna emin adımlar ile ilerlemeye devam ederken oyuncularının ortaya koydukları performans oldukça dikkat çekici oldu.

22 yaşındaki orta saha oyuncusu genç isim Abdülkadir Ömür bordo mavili takım da son günler deki gösterdiği performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.

Genç oyuncu kısa süre önce kötü günlerini geride bırakan oyuncu takımına en çok katkı veren oyunculardan birisi olmuş durumda.

ABDÜLKADİR İLE HÜCUM’DA DAHA ETKİLİLER

22 yaşındaki orta saha oyuncusu genç isim Abdülkadir Ömür bordo mavili takım ile sezona kötü başlamıştı.

Sezona kötü

Başlayan genç isim süper lig’ in ilk haftasında ki geçirdiği talihsiz sakalık sonrasında takımını yalnız bırakan Abdülkadir Ömür dönüşünde ise taraftarının protestosuna neden olmuştu.

Sarı kırmızlı takım Galatasaray karşılaşmasında oldukça kötü bir performans sergileyen 22 yaşındaki orta saha oyuncusu genç isim Abdülkadir Ömür 2 – 0 geriye düşülen karşılaşma sonrasında bir bordo mavili taraftarın tepkisine neden oldu.

Zorlu karşılaşmada hatalar yapan genç oyuncu sahaya dalan bir taraftarın kendisine gösterdiği tepkiler sonrasında morali daha çok bozulan Abdülkadir Ömür tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı tarafında oyundan alınmıştı. Yedek kulübesinde göz yaşlarını tutamayan oyuncu bordo mavili taraftardan büyük tepki almıştı.

O günden sonra 22 yaşındaki orta saha oyuncusu genç isim Abdülkadir Ömür kendisini daha çok geliştirerek sahada takımına katkı vermeye başlamıştı.

Süper lig de tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı’ nın 22 yaşındaki orta saha oyuncusu genç isim Abdülkadir Ömür’e daha çok sahada şans vermeye başladı.

Bordo mavili takım ile süper lig de ki son dört karşılaşmada da sahada olan genç isim Abdülkadir Ömür takımına hücumda çok fazla katkı sağladı. 22 yaşındaki orta saha oyuncusu genç isim Abdülkadir Ömür hücum da dar alanlarda ki becerisi ile takımını hızlıca pozisyon yaratan genç isim gol yollarında da etkili vuruşlar yapmaya başladı.

ABDULKADİR ÖMÜR’ÜN DERBİ GOLÜ

Süper lig de ki son Beşiktaş derbisinde de takımı ile ilk 11 de sahaya çıkan 22 yaşındaki genç oyuncu göstermiş olduğu iyi performansını bir de gol ile süsleyince mükemmel bir performans yansıtmış oldu.

Zorlu Beşiktaş derbisinde de takımına üç puanı getiren isimlerden birisi olmuştu. Beşiktaş savunmasının arkasına hızı ile oldukça etkili bir koşu atarak doğru zamanlama ile topu rakip ağlara göndermişti.

Süper lig de 12. Haftası geride kalırken 22 yaşındaki genç oyuncu Abdülkadir Ömür bordo mavili forma ile 11 karşılaşmada 649 dakika sahada kalırken 1 gol kaydetti.

Süper lig kariyerinde ise 108 maça çıkan oyuncu 14 kez rakip fileleri havalandırdı.

Daha önce Avrupa’da İngiltere ekiplerinden M. City genç oyuncu için 23 Milyon Euro teklif etmiş ancak başkan Ahmet Ağaoğlu kabul etmemişti.