TRABZONSPOR’DA DEVRE ARASINDA TAKIMA TAKVİYELER DEVAM EDECEK

Karadeniz ekibi lider Trabzonspor süper lig de ilk yarının bitimine kısa bir süre kala devre arası transfer çalışmalarına yoğunlaşmış durumdalar.

Trabzonspor ‘da Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Doğan ve Avcı durum değerlendirmesi yaparken lider sol bek ve sağ kanat için devre arası transfer döneminde bütün kozlarını kullanarak takıma takviye yapacaklar.

Bordo mavili takım süper lig de bu sezon ilk mağlubiyetini 16. Haftada alan Trabzonspor rakipleri ile arada ki farkın açılmasına izin vermek te istemiyorlar.

Lider bordo mavili takım Trabzonspor süper lig‘de bu sezon sonunda kupa ile tamamlamak isteyen lider sezon sonuna kadar liderlik koltuğunu da bırakmak istemiyorlar.

İLK TRANSFER TRABZONSPOR’A AYAK BASMIŞTI

Lider bordo mavili takım Trabzonspor ‘da transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Karadeniz ekibi devre arasından önce ilk transferini Trabzon şehrine getirmişlerdi. 

27 yaşındaki Fildişili kanat oyuncusu Jean Kouassi ile 3.5 yıllık sözleşme imzalayan Karadeniz ekibin de transfer durmadan devam edecek.

Süper lig de ilk transferi yapan takım olan lider Trabzonspor rakiplerine bu anlamda da bir üstünlük sağlamış durumda. Hem liderliği devam ettiren bordo mavili takım hem de transfer de rakiplerini geride bırakmak istiyorlar.

Karadeniz ekibinde transferlerin devam edeceğini süper lig de ki Antalyaspor maçı öncesi bir araya gelen transfer komitesi üyeleri transfer de son durumu değerlendirdiler. Bordo mavili takımın başkanı Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı bir araya gelerek transfer gündemlerini değerlendirerek takım hakkında son bilgileri aldılar.

Bordo mavili takım da Antalyaspor maçında sakatlıklardan dolayı net bir şekilde takım da ki eksikler üzerine yapılan değerlendirmelerde bir sol bek ve sağ kanat transferinin kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için atılan adımlar görüşüldü. Tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı da yönetime verdiği devre arası transfer listesinde ki oyunculara yoğunlaşan yönetim kısa süre içinde olumlu sonuçlar ile transferleri sonuçlandırmak takıma kazandırmak istiyorlar.

LİDER TRABZONSPOR’A YUNAN OYUNCU GEORGİOS MASOURAS

Bordo mavili takımın tecrübeli teknik adamı Abdullah Avcı transfer komitesi ile bir araya gelen teknik adam transfer listesini sunmuştu.

Sol çizgiye bir oyuncu arayışı içinde olan bordo mavili takım aradıkları oyuncuyu komşu Yunanistan ‘da buldular.

Teknik direktör Abdullah Avcı’nın listesinin en üst sırasında yer alan 27 yaşındaki Yunan oyuncu Georgios Masouras ile yakından ilgileniyorlar.

Yunan ekibi Olimpiakos ‘da forma giyen 27 yaşındaki oyuncu Georgios Masouras için takımı Olympiakos’ un ilk görüşmelerde 10 milyon Euro’dan açtığı kapıyı 7 milyon Euro seviyesine kadar indirirken bordo mavili takımın kafasında ki ise 5 Milyon seviyeler.

Olimpiakos kulübü ile 27 yaşındaki oyuncu Georgios Masouras 2024 yılına kadar da sözleşmesi bulunana oyuncu için Trabzonspor bütün şartları zorlayacak.