TRABZONSPOR’DA TRANSFERLER KESİNLEŞİYOR

Bordo mavili Trabzonspor takımı yeni sezon için hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Trabzonspor takımı oyuncularını daha da iyi bir lig hazırlayabilmek için yeni transferlerin hızlandırdı.

TRABZONSPOR’DA HAMSİK ZAMANI

Karadeniz temsilcisi trabzonspor en yeni transferini gururla duyurdu. Bordo mavili Trabzonspor takımı Marek Hamsik’i transfer etti. Marek Hamsik Trabzonspor formasıyla gelecek sezon Süper Lig’de mücadele edecek. Dünyanın en iyi futbolcuları arasında yer alan hamsi Trabzonspor takımı için oldukça büyük bir avantaj.

Son haftalarda Trabzonspor takımından başarılı bir performans sergiliyor. Transferler konusunda iyice ciddileşan ve iyi isimlerle anlaşan Trabzonspor takımı gelecek sezona bomba gibi hazırlanıyor. Trabzonspor takımı gelecek sezon Süper toto süper ligi şampiyon olarak bitirmeyi hedefliyor. Bu sezon dördüncü sıradaki yerini koruyabilmek için son haftalarda ciddi bir mücadele veren Trabzonspor takımı gelecek sezona direk şampiyon olarak tamamlamak ve şampiyonluğunu kesinleştirmek istiyor.

Oldukça kıymetli ve değerli bir oyuncu olan Marek Hamsik gelecek sezon bordo mavi renklerine bürünerek sahaya çıkacak. Trabzonspor yönetimi yaptıkları bu transfer ile oldukça mutlu. Yeni döneme iyi bir şekilde başlayacak olan Trabzonspor ekibi Süper Lig’de iyi bir performans sergile bilmek ve rakiplerine korku dolu anlar yaşatabilmek için en iyi oyuncularla sahaya çıkmayı düşünüyor. Yeni transferleri Marek Hamsik

ise bunlardan birisi.

Bordo mavili Trabzonspor takımı bu önemli transferin ardından başka transferlerde yaparak takıma yeni kişileri kattı. Gervinho ve Bruno Peres Trabzonspor’un yaptığı son transferlerden birisi. Trabzonspor transfer sürecinde oldukça önem veriyor. Yeni sezonda daha iyi bir takımla ve daha güçlü bir oyuncu kadrosuyla sahaya çıkmak isteyen Trabzonspor takımı rakiplerini 1.01 eleyerek şampiyonluğa ve kupaya uzanmayı düşünüyor.

TRABZONSPOR’A YENİ OYUNCULAR İYİ GELECEK

Karadeniz temsilcisi Trabzonspor takımı gelecek sezona en iyi şekilde hazırlanmak ve galibiyetleri peş peşe almak istiyor. Sezonun sonlarına doğru bir süre yenilmezlik serisini elinde tutan Trabzonspor takımı gelecek sezonda da bu yenilmezlik serisini elinde yakalamak istiyor. Yenilmezlik serisi için ciddi bir kondisyon ve çalışma yapacağının da bilincinde olan Trabzonspor takımı bu süreci en sorunsuz ve en başarılı şekilde atlatmak istiyor.