Trendyol Süper Lig’de Kombine Fiyatları

Fenerbahçe VIP tribünü 150 bin liralık fiyatıyla en pahalı kombine bilet oldu. Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle fiyatlarına zam yapmayan Gaziantep FK’nin en ucuz bileti 250 lira olarak belirlendi. Kadın taraftarlar bu biletleri yüzde 50 indirimle 125 liraya alabilecek.

Trendyol Süper Lig’de 11 Ağustos’ta başlayacak yeni sezon öncesi kulüpler kombine kartlarını satışa sundu. Kombine bilet fiyatlarını ilk açıklayan kulüpler Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray olurken, fiyatlardaki artış da dikkat çekti. Sarı-lacivertli ekip, geçtiğimiz sezon 1475 lira ile 21 bin 750 lira arasında sattığı kombine biletlerin fiyatlarını bu sezon 3 bin 250 lira ile 40 bin lira arasında açıkladı. Kulüp ayrıca VIP kombine biletlerini 150 bin liradan satışa çıkardı.

Son Şampiyon Galatasaray’da En Ucuz Kombine Bilet 6 Bin Lira

Geçtiğimiz sezonu zirvede tamamlayan ve Şampiyonlar Ligi‘ne 2. ön eleme turunda dahil olacak Galatasaray, kombine biletleri 6 bin lira ile 44 bin lira arasında satışa sundu.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, geçtiğimiz sezon en ucuz kombine kartı 2 bin liraya, en pahalısını ise 10 bin liraya temin etmişti.

Beşiktaş Kombine Bilet Kararında Geri Adım Attı

Yeni sezon öncesinde kombine bilet fiyatlarını 4 bin 500 lira ile 35 bin 500 lira arasında açıklayan Beşiktaş, buna karşın UEFA Konferans Ligi’nde oynayacağı mücadeleleri, bilet kapsamına dahil etmemişti. Taraftarların konuyla ilgili tepkisinin ardından yeni bir karar alan siyah-beyazlı yönetim, Avrupa maçlarının da kombine kart kapsamına alındığını açıkladı.

Beşiktaş geçtiğimiz sezon kombine biletleri 1800 ile 30 bin lira arasında satışa çıkarmıştı.

Karadeniz temsilcisi Trabzonspor‘da yeni sezon kombine biletlerinin fiyatlarını belirledi. Geçtiğimiz sezon en ucuz kombine kartı 1967 liraya, en pahalısını ise 22 bin 500 liraya satan bordo-mavililer, bu sezon bilet bedelini 4 bin lira ile 30 bin lira arasında satışa sundu. Kulüp üyelerine kombine bilet alımlarında yüzde 10 indirim yapılacak.