Vavacars Fatih Karagümrük’ün 2021 – 2022 Sezon Hedefi: Avrupa Kupaları

Süper Lig takımları arasında yer alan Vavacars Fatih Karagümrük’ün ikinci başkanı Serkan Hurma, taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. Başkan Serkan Hurma’nın 2021 – 2022 sezonu için hedefi yükseğe koyarak Avrupa’yı işaret etmesi, taraftarların da son birkaç sezondur bekledikleri yönelimi beraberinde getirdi. Vavacars Fatih Karagümrük, senelerdir özlemini duyduğu Avrupa kupası hedefini bu sezon gerçekleştirebilmek için ara vermeksizin çalışıyor.

Vavacars Fatih Karagümrük’ün ikinci başkanı olarak tanınan Serkan Hurma, ekibi ile alakalı vermiş olduğu röportajda Avrupa kupalarına odaklandıklarını belirtti. Karagümrük taraftarları da uzun bir süredir, bu denli bir atağın gelişmesini bekliyordu. Başkan Serkan Hurma, yapmış olduğu açıklamalarda ilk sezon için bir hayli iyi bir sıralamada olduklarını ancak hedeflerinin her daim daha yukarısı ve elbette en nihayetinde Avrupa kupaları olduğunu belirtti.

Fatih Karagümrük’te Pozitif Futbol

Vavacars Fatih Karagümrük’ün ikinci başkanı Serkan Hurma, yaptığı açıklamalarda yüksek oranda pozitif bir futbol ile yeşil sahada top koşturduklarını belirtti. Aynı zamanda uzun bir sürenin ardından Süper Lig’e çıkmış olmalarının kendileri için olumlu olduğunu da vurgulayan başkan, genç oyuncuların kendileri için önemini de açıkladı.

Başkan Serkan Hurma’ya göre yeşil sahada sürekli top hakimiyetine sahip, dinamik, etkili ve hızlı hareket eden bir takımın anahtarı genç futbolculardan geçiyor. Bu nedenle yaşı geçkin oyuncular yerine futbol camiasında keşfedilmeyi bekleyen taze kanlar ile ilgilendiğini belirten başkan Serkan Hurma, taraftarların isteklerini de göz önünde bulundurduklarını ifade etti.

Taraftarların Desteği Olmazsa Olmaz

Vavacars Fatih Karagümrük’te 2. başkan olma unvanına sahip Serkan Hurma, taraftarların desteğinin olmaz ise olmaz olduğunu vurguladı. Sporun ve özellikle futbolun taraftarsız hiçbir anlam ifade etmeyeceğini savunan Başkan Hurma, boş statlarda maç yapmanın hiç keyifli olmadığını ve kulübün taraftarlarına büyük ölçüde ehemmiyet verdiklerini belirtti. Spor Toto Süper Lig 2021 – 2022 sezonu için önemli bir dereceyi hedefleyen Vavacars Fatih Karagümrük yönetimi ve oyuncuları, aynı zamanda bir yandan da Avrupa kupalarına yönelerek taraftarlarına istedikleri sevinci yaşatmanın peşinde çok çalışıyor.