Villarreal Deplasmanda

İspanya La Liga’nın 2. Haftasında Villarreal, 21 Ağustos Cumartesi günü kendi sahasında Espanyol’u konuk etti. İki takım arasındaki bu mücadelede gol sesi çıkmadı ve mücadele golsüz eşitlik ile 0 – 0 berabere sona erdi. Böylelikle hem ev sahibi Espanyol hem de konuk takım Villarreal haftayı beraberlikle kapattı.

Espanyol ve Villarreal Maçının Detayları

İspanya La Liga’nın 2. Haftasında Espanyol ile Villarreal kozlarını paylaştı. İki takım arasındaki bu mücadelede ev sahibi Espanyol, rakibi Villarreal karşısında Diego Lopez Rodriguez, Adria Giner Pedrosa, Leandro Daniel Gebrera, Oscar Gil Regano, Sergi Gomez Sola, Javier Puado Diaz, Sergi Darder Moll, David Lopez Sİlva, Adrian Embarba Blazquez, Raul Tomas Gomez ve Landry Nany Dimata 11’i ile maça başladı.

Öte yandan konuk takım Villarreal ise rakibi Geronimo Rulli, Raul Albiol, Juan Marcos Foyth, Aissa Mandi, Alfonso Pedreza, Etienne Capoue, Manuel Trigueros Munoz, Alberto Moreno Perez, Moises Gomez, Gerard Moreno ve Boulaye Dia 11’i ile sahaya çıktı. İki takım arasındaki bu mücadelede ev sahibi Espanyol, maç boyunca rakip kaleye 14 şut çekti ve bu şutlarda 3 isabet yakaladı. 3 şutu rakipler tarafından engellenen, 1 topu direkten dönen ve 3 net gol pozisyonu kaçıran ev sahibi Espanyol, rakip ceza sahası içerisinde 23 kez topla buluştu, 9 köşe vurulu kullandı ve 2 serbest vuruş kazandı.

Öte yandan konuk takım Villarreal, maç boyunca rakip kaleye 12 şut çekti ve bu şutlarda 2 isabet yakaladı. 5 şutu rakipler tarafından engellenen ve 1 net gol pozisyonu kaçıran konuk takım Villarreal, 27 kez rakip ceza sahası içerisinde topla buluştu, 7 köşe vuruşu kullandı ve 13 serbest vuruş kazandı.

Espanyol ile Villarreal’in Puan Durumu

İspanya La Liga’nın 2. Haftasında Villarreal, deplasmanda konuk olduğu rakibi Espanyol ile yenişmedi ve mücadele golsüz eşitlik ile 0 – 0 berabere sona erdi. Bu sonuç ile birlikte hem ev sahibi Espanyol hem de konuk takım Villarreal La Liga’da haftayı beraberlik ile kapatarak 1’er puanı paylaştılar.