VİTOR PEREİRA FENERBAHÇE’DEKİ KREDİSİNİ TÜKETİYOR

Sarı laciverti takımın teknik patronu Vitor Pereira yavaş yavaş takımın kötü performansı sonrasında hedef haline gelmiş durumda.

Süper lig’ de önce Trabzon’ da kaybedilen liderlik ve sonrasında kendi sahalarında Kadıköy’ de Alanyaspor mağlubiyeti ile hedef haline gelen teknik adam Fenerbahçe’ de ki kredisini yavaş yavaş tüketmeye başlamış durumda.

UEFA Avrupa Ligin’ de ise üst üste kaybedilen puanlar ve yıldız isim Mesut Özil ile arasında yaşanan olaylar sarı lacivertli yönetim ile arasının açılmasına de neden olmuş durumda.

VİTOR PEREİRA İÇİN KRİTİK HAFTA

Portekizli çalıştırıcı için önümüz deki haftalar Fenerbahçe takımın da kalıp kalmayacağı belli olması bekleniyor.

Süper lig de üst üste puan kayıpları yaşayan sarı lacivertli takım önümüz de ki 3 karşılaşması ile Portekizli teknik adam Vitor Pereira ‘Nın takımda ki durumunun netlik kazanması bekleniyor.

Fenerbahçe süper lig de verilecek milli ara öncesinde yapacakları süper lig de iki karşılaşma ile Avrupa liginde ki karşılaşmalar teknik adam Vitor Pereira nın kaderini belirleyecek.

SÜPER LİG’DE KONYASPOR VE KAYSERİSPOR AVRUPA LİGİNDE ANTWERP

Sarı lacivertli takım hem süper lig de hem de UEFA Avrupa Liginde oldukça zor bir hafta bekliyor ki aynı zaman da teknik adam Vitor Pereira içinde kariyerini yakında etkiliye bilecek.

Öncelikle Fenerbahçe süper lig de 30 Ekim’ de Konyaspor deplamanı na konuk olacak olan sarı lacivertliler Konya’ da oldukça zor bir karşılaşma onları bekliyor alacak.

Süper lig dönüşünde UEFA Avrupa liginde kendi sahalarında 2 – 2 ‘lik skor ile berabere kaldıkları Anterp deplasmanı na Belçika ‘ya gidecek olan takım olası bir puan kaybı sonrasında Avrupa ligi kupası kariyeri de sonlanmış olacak.

UEFA Avrupa ligi dönüşünde kendi sahalarında bu kez Kayserispor ‘U konuk edecek olan sarı lacivertli takım da bu üç maç milli ara öncesinde olması oldukça önemli. Bu maçlardan alınacak mağlubiyetler puan kayıpları direk Portekizli teknik adam Vitor Pereira ya yazacaktır ki teknik adam değişikliği içinde en verimli zamanlardır milli arada verilen boşluk. 

Milli ara sonrasında ise süper lig ‘in dünyanın en önemli derbileri arasında yer alan karşılaşma da sarı kırmızlı takıma Galatasaray’ a konuk olacak Fenerbahçe bu karşılaşmaya yeni teknik adamları yada Vitor Pereira ile mi çıkacaklarını milli araya kadar ki olan süreçte çok net göreceğiz.

Çok önemli karşılaşmalar beklerken sarı lacivertli takımı süper lig de ki üst üste iki mağlubiyet sonrasında lider Trabzonspor ile aradaki puan farkının 5’ e çıkması bu sezon ki parolası mutlak şampiyonluk olan takım hedeflerinde yavaş yavaş uzaklaşmış oluyorlar.

Sarı lacivertli yönetim de bu süreç te takıma destek olmak için Samandıra’ ya takımlarının yanında destek olmaya gidecekler. Başkan Ali Koç ‘un da hem teknik adam hem de oyuncular ile bir de toplantı yapması bekleniyor.