Yukatel Kayserispor Yeni Hafta İçin İddialı

Süper Lig’in fırtınası tüm hızıyla devam ediyor. Yeni hafta maçlarına sayılı günler kala takımlar son hazırlıklarına devam ediyorlar. Yeni hafta için Yukatel Kayserispor ile Trabzonspor ekipleri aynı sahada buluşmaya hazırlanıyorlar.

Karşılaşmada Kayserispor ev sahibi ekip olarak sahaya çıkacak iken karşılaşma Kadir Has Şehir Stadyumu’nda oynanacak. Çetin mücadele 2 Ekim Cumartesi günü saatler 16:00’ı gösterdiğinde başlayacak.

Taraftarlar Kadir Has Şehir Stadyumu’nu doldurmaya hazırlanırlarken maç heyecanı BeIN Sports 1 kanalından yapılacak canlı yayın ile de takip edilebilecek.

Yukatel Kayserispor ekibi geçtiğimiz hafta GZT Giresunspor karşısında aldığı beraberliğin ardından galibiyet almak istiyor. Diğer taraftan da Trabzonspor ekibi hanesine puan eklemek ve sıralamada zirveye yerleşmek istiyor.

Kulüp Tesislerinde Kayserispor Hazırlıklarına Başladı

Yukatel Kayserispor Süper Lig’in 8. Haftası için hız kesmeden çalışmalarına başladı. Kulüp tesislerinde başlayan çalışmalar teknik hoca Hikmet Karaman önderliğinde ilerledi.

Isınma hareketleri ile başlayan çalışmalar; koordinasyon, 5’e 2 pas ve dayanıklılık ile devam ederken oyuncuların çift kale maçıyla son buldu. Gelecek hafta Trabzonspor ile olan maçlarının zorluğunu bilen Kayserispor ekibi, yoğun bir tempo ile maça hazırlanıyorlar.

Karaman, Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Kayserispor’un teknik hocası Hikmet Karaman, hazırlıklarının öncesinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarına yaptığı açıklamada ilk olarak Trabzonspor ile oynayacakların maçın kolay bir maç olmayacağını bildiklerini aktardı.

Ardından ligin ne kadar zorlu geçtiğine vurgu yapan teknik hoca, Trabzonspor’un son iki haftasına değindi. Trabzonspor’un son iki haftasından birer puanla ayrıldığını dile getiren teknik direktör, şampiyonluğa oynayan bir ekiple aynı sahaya çıkacak olmalarının heyecanından da bahsetti.